księgowość

Sprawdzona księgowość

Bardzo chciałabym znaleźć jakieś dobre biuro rachunkowe, ale coś mi nie wychodzi. Nie chcę podejmować decyzji zbyt pochopnie, narażając się na to, że coś będzie nie tak. Co jednak pytam znajomego o jakieś biuro rachunkowe, to on mi mówi, że to nie, bo to jest słabe.

Księgowość tym razem nie sprostała zadaniu

księgowośćNie wiem na jakiej podstawie tak twierdzi, ale chyba w końcu przestanę się sugerować jego opinią. Nie sądzę, żeby wszystkie biura rachunkowe w Bydgoszczy były takie słabe. Bardzo mocno zależy mi na tym, żeby to było sprawdzone, a nie świeżo powstałe. Mam bowiem nadzieję na współpracę z księgową, która zna się na rzeczy i będzie wiedziała, jak się rozliczać z różnych rzeczy. Pracuję jako freelancer, mam własną działalność gospodarczą. Dokładniej pisząc, mam własnego bloga i to z niego czerpię zyski. Od księgowej w takim wypadku zależy więcej niż się wydaje. Biuro rachunkowe bowiem może sprawić, że będę ponosić mniejsze lub większe wydatki na konkretne rzeczy, chociażby przez to, że coś zostanie wpisane w koszty, a coś nie. Słyszałem o sytuacji, że księgowa nie znała się na branży kreatywnej i przez to trzeba było znacznie więcej tłumaczyć. Księgowa potem jeszcze i tak twierdziła, że tak się nie da i nie chciała ułatwiać sprawy. Księgowość-Bydgoszcz nie bardzo mi się tym razem udała. Na takich ludziach mi nie zależy. Osoby pracujące w biurze rachunkowym, z którego usług skorzystam muszą znać się na tej branży.

Najlepiej więc chyba zapytam na jednym z forów dla blogerów. Może oni znają jakąś dobrą księgową, która mi pomoże i doradzi w wątpliwych kwestiach. Dopiero teraz na to wpadłam, a taki dobry pomysł.

Dodaj komentarz


Notice: Undefined index: cookies in /home/roboblog/public_html/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/modules/tp-comments-form/module.php on line 1638