Sprzedaję materiały budowlane przez internet

Postanowiłam założyć swoją firmę. Nie mam dużych funduszy ale chciałam się usamodzielnić. Do tej pory praca w korporacji mi się podobała ale mam nowego szefa i nie podoba mi się jak on zarządza firmą i jakie ma podejście do pracowników. Postanowiłam zmienić pracę ale ostatecznie stwierdziłam, że sklep internetowy będzie dla mnie najlepszy.

Otwieram sklep internetowy

materiały budowlane w sklepie internetowymNa początku sporo myślałam jakie rzeczy mogłabym sprzedawać w moim sklepie. Wydawało mi się, że wszystko już jest dostępne i mój sklep nie będzie cieszył się zainteresowaniem ze strony klientów. Ostatecznie postawiłam na materiały budowlane. Materiały budowlane w sklepie internetowym to będzie strzał w dziesiątkę. Tak jak pomyślałam tak też zrobiłam. Podpisałam umowy z rożnymi producentami materiałów budowlanych. zależało mi na towarach dobrej jakości, które są często kupowane przez klientów. Mieszkam w domu i postanowiłam moją piwnicę zagospodarować na działalność gospodarczą. Wszystkie materiały budowlane znajdują się na półkach. Wiem gdzie co jest żeby jak najszybciej móc przygotowywać wysyłkę zamówionych towarów dla moich klientów. Materiały budowlane w sklepie internetowym dobrze się sprzedają. Na pewno zawdzięczam to pieniądzom, które przeznaczyłam na reklamę strony internetowej, która przygotował dla mnie mój brat. Musze przyznać, że brat bardzo się zaangażował i stworzył dla mnie przejrzystą stronę, która jest bardzo łatwa w obsłudze.

Moja firma dobrze się rozwija. Mam sporo zamówień. Bardzo dobrze układa mi się współpraca z producentami materiałów budowlanych. Wszystkie materiały, które zamawiam są najlepszej jakości. W przyszłości planuję otworzyć sklep stacjonarny. Muszę jednak odłożyć jeszcze trochę pieniędzy bo lokale w mojej okolicy, które są na sprzedaż są dosyć drogie.