Lampa stojąca

Stylowe i nowoczesne lampy podłogowe

Kiedy myślałam o urządzeniu pokoju dziecięcego dla mojego synka myślałam nie tylko o tym, czy mu się on spodoba, ale także o tym by był funkcjonalny i nie trzeba go było zmieniać jak trochę podrośnie. Dzieci nie myślą o takich sprawach.. ich pokoik ma być ładny i kolorowy, najlepiej posiadać dodatki z postaciami w filmów animowanych, które tak chętnie oglądają.

Wybrać nowoczesne lampy podłogowe do pokoju?

Lampa stojącaO tym, że to może im się znudzić za jakiś czas, albo jak będą nastolatkami to nie będą chciały spać w łóżku w kształcie samochodu wyścigowego nie rozmyślają, zatem rolą rodziców jest urządzić pokój tak, by obie strony były równie zadowolone, lub równie niezadowolone. Wiedziała, że mój synek chce mieć małą lampkę nocną na swoim stoliczku z samolotem z jednej kreskówki, ale z drugiej strony koleżanka doradziła mi nowoczesne lampy podłogowe jako alternatywę. Maluch był jednak za swoim pomysłem, gdyż była to jego ulubiona bajka i ulubiona postać z niej. Miał już tai zeszyt i piórnik, ale kiedy zobaczył tą lampę to też chciał ją mieć. Nie żebym lubiła nowoczesne lampy podłogowe jak dla mnie są paskudne i nie wiem jak ktoś może je kupować. Ale wiedziałam, że mój synek się bardzo w nocy przewraca w łóżku i nie raz strącił coś co leżało na stoliku nocnym, więc bałam się, że z lampką będzie tak samo. Dlatego uznałam, że lepsza będzie lampa podłogowa, ustawiona przy stoliku. Solidna lampa podłogowa nie przewróci się łatwo, a na pewno nie, kiedy przypadkiem trąci się ją w nocy. Ponadto, niektóre z nich mają dwie żarówki. Jedną oświetlającą cały pokój i jedną skierowaną w dół, idealną do czytania książek, czy odrabiania lekcji.

Popatrzyłam więc na klasyczne lampy podłogowe. Ja bym coś z nich wybrała, ale mój synek nie chciał o nich słyszeć. W końcu wpadłam na pewien pomysł. Znajdę takie lampy podłogowe, które mają przeźroczysty klosz, a potem nakleję na nią obrazek z samolotem. Wtedy mój synek od razu się zgodził na takie lampy podłogowe, a my mieliśmy zakupy z głowy.