Amolowe

Suplement diety AMOLOWE


Jeżeli jesteś osobą, która jest bardzo wrażliwa na zmieniające się warunku atmosferyczne, szczególnie w okresie jesienno-zimowym i cierpi przede wszystkim na tym Twój głos oraz Twoje gardło, to nie zwlekaj z tym problemem. Nie męcz siebie oraz swojego bolesnego gardła.

Amolowo doprowadzi Twoje gardło do ładu

Wybierz się do apteki lAmoloweub kup w sklepie internetowym Amolowe, a zobaczysz jak szybko i skutecznie zacznie działać. Będziesz zdumiony, gdy zauważysz jak szybko pojawiają się pierwsze pozytywne efekty stosowania przedmiotowego suplementu diety. AMOLOWE to ziołowe pastylki do ssania. W głównej mierze przeznaczone są w sytuacji bólu gardła. W jednej pastylce przedmiotowego preparatu znajduje się sześćdziesiąt miligramów ekstraktu z ziela tymianku, pięćdziesiąt miligramów ekstraktu z korzenia prawoślazu oraz dwa i pół miligrama mentolu. Powyższe zioła mają przede wszystkim na celu złagodzić przesuszone, a także podrażnione gardło. Ponadto ich zadaniem jest jednocześnie nawilżenie oraz ochrona śluzówki gardła. Dzięki temu stosowany powyższy suplement diety daje możliwość utrzymania nie tylko prawidłowej emisji głosu, ale jednocześnie w znaczny sposób ułatwia przełykanie. Tak więc jest to naturalny lek, który nawilża, osłania oraz łagodzi.

Zalecane spożycie omawianego preparatu wynosi od jednej do czterech pastylek dziennie. Pastylki przeznaczone są do ssania, aż do całkowitego rozpuszczenia się.
Należy pamiętać, by przedmiotowy lek przechowywać poza zasięgiem dzieci. Powinien być także przechowywany w temperaturze pokojowej. Należy go chronić przed wilgocią oraz światłem oraz w żaden sposób nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu.

Na uwadze należy mieć, że omawiany suplement diety w żaden sposób nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem leku należy przeczytać dołączoną ulotkę lub też skonsultować się ze swoim lekarzem bądź farmaceutą.
Przedmiotowy lek sprzedawany jest w każdej aptece (zarówno stacjonarnej jak i internetowej) bez recepty. Zadbaj o swoje gardło i kup AMOLOWE!