Świetnie spędzony czas z rodziną

Jestem szczęśliwym ojcem dwójki dzieci. Mieszkamy wraz z żoną i naszymi dziećmi w jednorodzinnym domu w Warszawie. Ze względu na to, iż ciężko znaleźć mi czas dla mojej rodziny z powodu dosyć zajmującej pracy, postanowiłem im to wynagrodzić wyjeżdżając na weekend w jakieś przyjemne miejsce.

Udany weekend za sprawą golfa

mini golf warszawaMoi dwaj synowie bardzo lubią ze mną uprawiać wszelaki sport. Postanowiłem, że podczas wyboru miejsca, gdzie spędzimy weekend będę sugerował się właśnie tym – znajdę miejsce, gdzie będziemy mogli spędzić świetny czas grając lub uprawiając jakiś ciekawy sport. Udało mi się znaleźć, podczas poszukiwań w internecie, hotel przy którym jest mini golf Warszawa jest ogromnym miastem i wybór czegoś wyszukanego nie musi zabrać nam wiele czasu. Po konsultacji z moją rodzinką, postanowiliśmy wybrać się właśnie tam. Po przyjeździe do hotelu od razu zauważyliśmy, że pokoje są jak najlepszej jakości. Wszystko ładnie wyglądało i było bardzo czysto. Jednakże moim synom oczywiście głównie zależało na mini golfie, więc po rozpakowaniu się, udaliśmy się na pole do minigolfa. Otrzymaliśmy kije, piłeczki oraz kartę punktów od nadzorcy. Nie było żadnego ograniczenia czasowego, wyłącznie musieliśmy zakończyć rozgrywkę po zakończeniu wszystkich dołeczków. Pola były bardzo zróżnicowane. Posiadały wiele interesujących przeszkód, przez co każdy dołek wymagał innego podejścia i wyjątkowej zręczności.

Po zakończeniu gry, oddaliśmy kijki, a karteczkę z punktami mogliśmy zachować dla siebie. Obecnie pełni ona rolę pamiątki i przypomina nam o tym świetnym weekendzie. Ja, wraz z żoną oraz dziećmi, bawiliśmy się wspaniale. Jestem pewny, że jeszcze za jakiś czas wybierzemy się w podobne miejsce, gdyż jest to świetna rozrywka, nie tylko dla dzieci.