Świetny prezent dla mojej siostry

Moja siostra rok temu urodziła dziecko, zabawnego chłopczyka, który naprawdę jest ślicznym dzieckiem. Z racji tego, że mieszkam za granicą i akurat wracam do Polski, aby się zobaczyć z moją rodziną, pomyślałam, że warto by było kupić coś dla tego malucha. Wpadłam na świetny pomysł.

Dlaczego zakupiłam pościel na prezent?

zestawy pościeli dla niemowlątPrzechadzając się jeszcze przed wyjazdem po pobliskich sklepach w poszukiwaniu prezentu, który mogłabym przywieźć do Polski, natknęłam się na niewielki sklep, który posiadał wyposażenie dla niemowlaków oraz dzieci. Pomiędzy różnymi butelkami na mleko, małymi mebelkami i wszelkimi rodzajami pieluch, natknęłam się na cudowne zestawy pościeli dla niemowląt. Były bardzo śliczne, a w dodatku, na świetnej promocji, dlatego była to dla mnie bardzo interesująca propozycja. Po chwili zastanowienia, zdecydowałam się na zakup niebieskiego zestawu pościeli. Posiadał on ładne wzorki oraz małe samochodziki, które świetnie komponowały się z charakterem mojego siostrzeńca. Dwa sklepy dalej, zakupiłam ładne opakowanie na pościel i zapakowałam ten prezent. Po przylocie do Polski i spotkaniu się z moją siostrą, wręczyłam jej oraz mężowi zestaw pościeli. Byli bardzo zadowoleni, ponieważ stwierdzili, że właśnie potrzebowali nowej pościeli. Po świetnym posiłku, który razem zjedliśmy w ich domu, założyliśmy nową pościel ich dziecku. Prezentowała się świetnie, ponieważ posiadali łóżeczko w kolorze niebieskim.

Nie spodziewałam się, że mój prezent będzie aż tak trafiony. Oczywiście, sam fakt, że mogłam się z nimi zobaczyć i spędzić kilka dni jest bardzo miły, jednakże sprezentowanie im czegoś, co faktycznie ma jakiś cel i im się przyda, jeszcze bardziej mnie uszczęśliwił. Jestem zadowolona, że wybrałam coś tak praktycznego i każdej osobie w takiej sytuacji mogę coś takiego polecić.