maszyny do drewna

Świeże powietrze a ekologiczne maszyny do drewna

Każdy z nas ceni sobie świeże powietrze, ja też. Większość z nas, w związku z tym ucieka od zgiełku miastowego i przeprowadza się na wieś lub pod miasto, blisko lasów. Znam też osoby, które kupiły działki w lesie, blisko strumyków lub jezior oraz wybudowały tam dom.

Ekologiczne maszyny do drewna i dużo pyłów

maszyny do drewnaWszytko po to aby mieć dostęp do świeżego powietrza. Uciekamy w ten sposób przed zanieczyszczeniami, jakie dostarczają nam liczne przedsiębiorstwa działające na rynku, chodzi tu o te, które przede wszystkim zajmują się produkcją czegoś. Pomimo, że ich wentylacja przemysłowa działa, to nie zmienia faktu, że do powierza i atmosfery przedostają się liczne substancje, które mogą być dla społeczeństwa niebezpieczne, nie wspominając o środowisku naturalnym, mogą mieć także działania rakotwórcze, jak na przykład produkcja płyt wiórowych, w wyniku spalania resztek i napędzania ekologiczne maszyny do drewna, na zewnątrz wydostaje się duża ilość pyłów zawartych w dymie. Zamontowane wentylatory do trocin nie wiele dają. Kanały wentylacyjne też są mało skuteczne, jeśli przedsiębiorstwo nie jest zaopatrzone w odpowiednie filtry. W domu też staramy się oczyścić powietrze, po przez wietrzenie pomieszczeń, założeniu wentylacji i tak dalej. Zazdroszczę mieszkańcom, którzy mają swoje domy nad morzem, gdyż zapach bryzy jest niesamowity, a poza tym jeszcze zazdroszczę tym mieszkańcom różnych krajów, którzy mają dostęp do oceanu oraz poza wspaniały świeżym powietrzem, mają też niesamowity widok. Dla naszego społeczeństwa i całej kuli ziemskiej ważne jest aby dbać o świeże powietrze, nie powodować jego zanieczyszczeń, gdyż pogłębia się przez to efekt cieplarniany, powodując topnienie lodowców, powiększanie dziury ozonowej, co ma negatywne dla nas konsekwencje jak zmiany klimatyczne.

Lubię bardzo leżeć sobie na hamaku w sowim ogrodzie i sobie podrzemywać, czując powiew chłodnego, świeżego powietrza, czasem mój sąsiad zakłóca mi ten wypoczynek, bo akurat spala śmieci w piecu, powodując, że powietrze nie jest czyste, a jest to złe.

Dodaj komentarz


Notice: Undefined index: cookies in /home/roboblog/public_html/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/modules/tp-comments-form/module.php on line 1638