Sztuczna trawa w atrakcyjnej cenie

Obecnie sztuczna trawa wygląda rewelacyjnie, a do tego jest bardzo trwała. Sprawdzi się jako elegancki dywanik pod kanapę, jak również jako podłoże na balkon, by stworzyć mały ogródek w miejskich warunkach. Jednak w sklepach stacjonarnych i internetowych można zobaczyć sztuczną trawę w różnej cenie. Są warianty bardzo tanie lub drogie.

Cena za rolkę sztucznej trawy

sztuczna trawa cenaOd czego to zależy? Czy warto przepłacać czy wystarczy wybrać najtańszą opcję? Jeśli interesuje nas sztuczna trawa cena rolki zależy od jej jakości. Im lepszy materiał został użyty do produkcji tym droższa będzie trawa. Tani materiał może się szybciej zniszczyć. Kolor będzie blaknął pod wpływem działania promieni słonecznych, a źdźbła trawy będą się gniotły i pokładały zamiast równo stać na sztorc. Druga kwestia to wygląd trawy. Ta najbardziej realistyczna, która jest gęsta, soczyście zielona będzie droższa od tej rzadkiej o nieatrakcyjnym kolorze. Wygląd ma szczególne znaczenie jeśli sztuczna trawa ma stanowić dywanik we wnętrzu czy wykładzinę w biurze. Wtedy całe wnętrze może stać się nieatrakcyjne i nieprzytulne jeśli podłoga będzie koszmarnie wyglądać. Kolejna kwestia to fakt jak jest sprzedawana trawa. Często jeśli kupi się całą rolkę to można uzyskać niższą cenę za metr kwadratowy niż jakby się kupiło już pocięty kawałek trawy. Cała rolka jest potrzebna na taras, balkon, czy do ogrodu, więc na pewno się nie zmarnuje. Cena zależna jest oczywiście tez od producenta. Każdy ustala swoje ceny i decyduje się na konkretną marżę.

Na pewno sztuczna trawa może zostać kupiona w bardzo atrakcyjnej cenie. Warto sprawdzać ceny nie tylko w sklepach budowlanych, ale także bezpośrednio u producentów. Wtedy za zakup trawy możemy zapłacić jeszcze mniej, a zyskamy dobrej jakości produkt.