Szybkoschnąca farba w sprayu

 

Sama zajmuję się swoim samochodem, w związku z czym staram się dbać o to, aby nie tylko był sprawny mechanicznie, ale również aby prezentował się tak dobrze, jak to tylko możliwe. Ostatnio niestety miałam bardzo niemiły incydent. Na parkingu zderzak mojego samochodu został zarysowany. Niestety, kiedy wróciłam sprawcy na miejscu już nie było, więc szkodę musiałam zlikwidować sama.

Wytrzymała farba, którą łatwo się rozprowadza

spray championZderzak nie ucierpiał tak bardzo, jak się tego obawiałam, ponieważ materiał w żadnym miejscu nie popękał, ani nie został wgnieciony. Niestety na bardzo dużym obszarze został zdarty lakier, co prezentowało się naprawdę fatalnie. Na szczęście w takich przypadkach, jak mój idealnie sprawdza się spray champion. Jest to rodzaj farby, która jest rozprowadzana w taki sposób, jak na przykład dezodorant, lub też lakier do włosów. Farby te są dostępne w wielu kolorach, wiele z nich jest zgodna z odcieniami lakieru, jaki możemy znaleźć na samochodach popularnych marek, dlatego właśnie dobranie odpowiedniego produktu nie stanowiło praktycznie żadnego problemu. Jedno opakowanie w zupełności wystarczyło aby pokryć cały zderzak, dzięki czemu nie widać miejsca, w którym nowy lakier nachodzi na stary. Spray ten bardzo łatwo się rozprowadza. Wystarczy tylko skierować dozownik w odpowiednie miejsce i go nacisnąć. Farba wysycha bardzo szybko i nie pozostawia żadnych zacieków.

Kiedy mój zderzak został zarysowany a sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, początkowo obawiałam się, że doprowadzenie samochodu do normalnego stanu wizualnego będzie bardzo kosztownym przedsięwzięciem. Na szczęście okazało się, że ucierpiał tylko lakier, w związku z czym wystarczyło, że zaopatrzyłam się w spray champion i bardzo szybko udało mi się pozbyć problemu.