Transmisje na twitchu z komputera

 

Od kilku dobrych lat prowadzę dodatkową działalność gospodarczą. Na co dzień mam swoją pracę, w której bardzo dobrze zarabiam i ogólnie świetnie się tam czuję. Działalność gospodarcza jest całkowicie związana z moją wielką pasją. Swoją drogą także dobrze na niej zarabiam.

Jakie komputery są dobre na twitchową transmisję?

komputer do transmisji na twitchMoją wielką pasją są komputer i gry komputerowy. Dlatego też od roku 2004 zajmuję się stremowaniem na platformie twitch. Jest to moje wielkie hobby, na którym także zarabiam. Mam aktualnie bardzo dużo widzów, którzy śledzą mnie nie tylko online ale i na moim kanale YouTubowym. Ostatnio pomyślałam, że czas wymienić mój dotychczasowy sprzęt. Potrzebowałam idealny komputer do transmisji na twitch. Mój sprzęt niestety był już wiekowy. Mimo, że wymieniłam ostatnio płytę główną i dysk twardy na najnowsze SSD, dalej nie było tutaj żadnej mocy. Zdecydowanie potrzebowałam całkowicie nowego sprzętu. Dodatkowo chciałam zakupić akcesoria gamingowe, takie jak – mysz, klawiaturę, głośniki oraz odpowiednie słuchawki. Potrzebowałam również dwóch nowych monitorów, na co dzień używam dwóch, ale potrzebowały one już wymiany. Jednym słowem szykowały mi się bardzo duże zakupy komputerowe. Mój komputer jest dość wiekowy, tak że nie był to jakiś zbędny wydatek a konieczność. Kupiłam go około dziesięciu lat temu ale wtedy także zainwestowałam w bardzo dobre części i jak widać bardzo się to opłaciło, teraz chciałam zrobić podobnie, kupić wszystko pod gry i streamowanie na twitchu.

W końcu znalazłam odpowiedni sklep, gdzie udało mi się w jednym miejscu zamówić wszystkie rzeczy na raz. Z tego też względu dostałam duży rabat. Dodatkowo otrzymałam bardzo długą gwarancję na wszystkie części, miała ona trwać aż pięć lat. Na komputer czekałam jakieś dwa dni.