Walizka Puccini dla mamy

Ciężko było mi w to uwierzyć ale moja mama wygrała wycieczkę do Francji w konkursie organizowanym przez jedną z dużych stacji telewizyjnych. Kiedy mama się o tym dowiedziała była chyba jeszcze bardziej zaskoczona niż ja. Mama nigdy wcześniej nie leciała samolotem, a jeżeli chodzi o jej zagraniczne podróże to była tylko w Niemczech. Chciałam sprawić mamie prezent i kupić jej walizkę, która sprawdzi jej się w czasie podróży.

Walizka była połączeniem dizajnu z jakością

puccini walizkiZastanawiałam się jaką walizkę powinnam kupić mamie. Dużą czy może trochę mniejszą, ale jednak nadal większą niż taka, która mogłaby być uznana za walizkę podręczną. Postawiłam na walizkę Puccini, ponieważ miałam już wcześniej kilka walizek tej firmy, w różnych rozmiarach i z różnych materiałów. Obecnie teraz też używam właśnie walizki Puccini, więc wiem, że są to dobre produkty. Dlatego i tym przypadku zdecydowałam się na zakup Puccini walizki, ponieważ chciałam żeby mama mogła korzystać z torby najwyższej jakości. Wybrałam piękną walizkę w mocnym, morskim kolorze, tak by walizka wyróżniała się ona na tle innych toreb na lotnisku. Postawiłam na torbę, o średniej wielkości, ponieważ za duża walizka mogłaby być po prostu niewygodna. Walizka jest bardzo ładna, ma ciekawy opływowy kształt, w środku również zaprojektowana jest bardzo fajnie, bo użytecznie. Posiada też zamek szyfrowy, co jest wielkim plusem.

Kiedy mama wróciła z Francji widać było, że bardzo jej się podobało na wycieczce. Cieszę się, że mogła przeżyć taką wspaniałą przygodę i poznać trochę innej kultury oraz, że zwiedziła tak piękne miejsce jakim jest Paryż. Właściwie nawet trochę jej zazdroszczę, ponieważ sama chciałabym móc polecieć do Francji. Może w przyszłości mi się to uda. Właściwie to fajnie byłoby polecieć gdzieś z mamą.