buty profilaktyczne dla dzieci

Wkładki profilaktyczne zalecone przez lekarza

Lekarz powiedział mi, że moje dziecko ma nieco skrzywione stópki. Musiałam coś z tym fantem zrobić. Zalecono nam zastosowanie pewnego rodzaju artykułów, przeznaczonych do stóp.

Lekarze często zalecają stosowanie butów profilaktycznych

buty profilaktyczne dla dzieciPani doktor poleciła, żebyśmy kupowali odpowiednie buciki i wkładki profilaktyczne. Mówiła, że to na pewno samo w sobie nie pomoże, ale w połączeniu z różnego rodzaju ćwiczeniami i rehabilitacją da oczekiwane efekty i mój synek będzie czuł się lepiej. Niestety urodził się właśnie z nieco skrzywionymi stópkami i ciągle ma z nimi pewne problemy. Chodzimy więc na różne ćwiczenia i robię je z nim także w domu. Poza tym kupiłam także buty Bartek, bo podobno jest to bardzo dobre obuwie profilaktyczne. Wierzę, że niedługo pozbędziemy się problemu i moje dziecko będzie odczuwało mniejszy dyskomfort związany z poruszaniem się. Nie chce, żeby mu zostały te skrzywione stópki, bo pani doktor powiedziała, że wówczas może cierpieć. Buty profilaktyczne dla dzieci mogą trochę pomóc mu trzymać stopy w odpowiedniej pozycji. Wierzę, że pani doktor wie, co mówi. Polecało mi ją wiele mam na forum, na którym się dość mocno udzielam. Poza tym koleżanka z pracy także u niej była i mówiła, że rzeczywiście po tych ćwiczeniach i noszeniu odpowiedniego obuwia jej dziecko czuje się lepiej.

Być może jak nieco podrośnie nie będzie już musiało korzystać z żadnych wkładek i nie będą go bolały już stopy. Myślę, że warto teraz się trochę pomęczyć i pochodzić na te ćwiczenia, by móc zapewnić mojemu maleństwu dobrą przyszłość bez bólu.

Dodaj komentarz


Notice: Undefined index: cookies in /home/roboblog/public_html/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/modules/tp-comments-form/module.php on line 1638