Woreczki strunowe w zastosowaniu

 

Opakowanie zawsze były i będą niezbędne w wielu branżach. Każdy sprzedawany produkt zawiera jakieś opakowanie, lub jest w czymś schowany. Może to być worek, karton, folia, lub nawet papier. Musi ono być dopasowane do zawartości.

Zastosowanie torebek strunowych

torebki strunowe producentW sklepach ze sztuczną biżuterią, potrzebne są niewielkie opakowania, które pomieszczą drobne elementy, będą praktyczne i tanie w zakupie. Idealnym rozwiązaniem są woreczki strunowe, które dostępne są w wielu rozmiarach, więc pomieści się w nich duża kolia i maleńkie koraliki. Są one wykonane z cienkiej folii polipropylenowej, która jest odporna i wytrzymała. Torebki strunowe producent kieruje głównie do firm handlowych takich jak sklepy elektroniczne, motoryzacyjne, pasmanterie, czy handlujące przyprawami. Torebki mogą mieć kontakt z żywnością. Ułatwiają segregowanie drobnych elementów w magazynach, doskonale chronią zawartość przed dostępem kurzu i wilgoci. Są bardzo lekkie i przeźroczyste, więc od razu widać co się w nich znajduje. Dostępne są też woreczki strunowe z niewielkiej szerokości białym paskiem, na którym pisakiem, lub długopisem możemy zapisać kilka informacji na temat zawartości. Na górze torebki, powyżej zamknięcia strunowego, znajduje się maleńka dziurka w folii, która umożliwia powieszenie go. Jest to przydatne rozwiązanie w przypadku sprzedaży małych artykułów, które są eksponowane na specjalnych wieszakach, lub stojakach. Strunowe zamknięcie jest szczelne i dużo lepsze niż na przykład na zatrzaski.

Woreczki możemy kupić w specjalnych sklepach i hurtowniach zajmujących się dystrybucją wszelkiego rodzaju opakowań. Są one sprzedawane zgrzewkami, lub w kartonach licząc po kilkaset sztuk. Poza zwykłymi woreczkami foliowymi, są najczęściej wykorzystywane.