Wózki marki Greentom

Ochrona środowiska jest dla nas bardzo ważna, ponieważ planeta staje się coraz bardziej zanieczyszczona. Nie korzystamy z reklamówek foliowych, oszczędzamy wodę i zamieniamy auta na elektryczne. Ale można dbać o planetę także mając dziecko.

Czym się wyróżniają wózki Greentom?

wózek greentom classicAlternatywą dla popularnych, jednorazowych pieluszek, są pieluchy tetrowe, które trzeba po każdym użyciu prać. Tak samo można chronić planetę  korzystając z wózka, ponieważ firma Greentom produkuje je w całości z surowców pochodzących z recyklingu. Najczęściej wybierany przez klientów jest wózek Greentom Classic, który został wyposażony we wszystkie niezbędne elementy. Posiada dużą, rozkładaną budkę, która doskonale chroni malucha przed wiatrem, słońcem i deszczem. Siedzisko w wersji kubełkowej ma możliwość regulacji oparcia w trzech pozycjach, a pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa utrzymują dziecko we właściwej pozycji. Siedzisko zostało wykonane ze specjalnej pianki w całości wyprodukowanej z naturalnych materiałów. Pod nim znajduje się praktyczna torba na zakupy, w której zmieści się sporo rzeczy, ponieważ ma ona pojemność aż dziesięciu litrów. Małe koła wózka zapewniają świetną zwrotność i dają się łatwo prowadzić. Wózek Greentom jest bardzo lekki, ponieważ waży zaledwie siedem kilogramów i można go przechowywać w pozycji pionowej, ponieważ zajmuje bardzo mało miejsca. W wózku Classic mogą być przewożone dzieci w wieku od sześciu miesięcy do nawet czterech lat. W zestawie posiada folię przeciwdeszczową.

Wybór spacerówki dla naszego dziecka nie jest łatwą decyzją, ponieważ na rynku jest wiele modeli tychże wózków. Jednakże firma Greentom jako jedyna produkuje je  materiałów pochodzących z recyklingu, co jest bardzo ważne dla naszej planety, które jest coraz bardziej zanieczyszczona.