Wybieramy namiot na event firmowy

Pikniki firmowe czy eventy, mająca na celu promowanie danej branży, są z roku na rok coraz popularniejsze. Wzorując się na zachodnim stylu marketingowym, w Polsce coraz częściej promuje się usługi czy produkty na rozrywkowych wydarzeniach. Jeżeli więc mamy swoją firmę, na pewno prędzej czy później przyjdzie nam zorganizować większy lub mniejszy event.

Szerokie zastosowanie namiotów

namioty handlowe na wystawyOrganizacja eventu firmowego, szczególnie wtedy, gdy jest on głównie robiony pod kątem marketingowym, wymaga sporo przygotowań. Zazwyczaj takie wydarzenia mają miejsce na świeżym powietrzu. Za racji tego, że aura potrafi zaskakiwać, niezbędne są specjalistyczne namioty. Tak zwane namioty handlowe na wystawy, mają ogromne zastosowanie. Również ich rodzajów jest bardzo dużo. Najpopularniejsze z nich to namioty ekspresowe. Ich największą zaletą jest to, że montaż jest niezwykle prosty i szybki, co umożliwia rozłożenie sporej ilości namiotów w krótkim czasie. Konstrukcje zazwyczaj wykonane są z aluminium a ich budowa powoduje, że są niezwykle stabilne. Dachy i ściany takich namiotów wykonuje się z niezwykle odpornej i wytrzymałej tkaniny poliestrowej. Specjalne pokrowce oraz niewielkie gabaryty bardzo mocno ułatwiają transport. Bardziej skomplikowane namioty to na przykład namioty Dome, które polecane są bardziej wymagającym klientom, jeżeli chodzi o estetykę. Natomiast namioty Jehlan są znowu niezwykle odporne na mocne podmuchy wiatr, gdyż opiera się je o potężne maszty.

Namioty handlowe mają bardzo szerokie zastosowanie na wszelkiego rodzaju targach, piknikach i innych wydarzeniach. Firmy bardzo często organizują specjalne eventy, mające głównie cele marketingowe. Z racji tego, iż odbywają się one zazwyczaj na świeżym powietrzu, namioty okazują się niezbędne.