Wybraliśmy ogrzewanie na podczerwień

 

Mój chłopak zdecydował się na remont naszego mieszkania. Mieszkanie dostaliśmy od mojej babci, która przeprowadziła się do domku rodziców. Nie chciała już być sama a poza tym rodzice mają domek z ogródkiem i miała by łatwy dostęp do niego. Nasze mieszkanie znajduje się na trzecim pietrze i babcia nie miała już siły wdrapywać się po schodach.

Chłopak montuje panele na podczerwień

panele grzewcze na podczerwieńZdecydowaliśmy się na generalny remont. Mamy sporo pieniędzy odłożonych na ten cel. W przyszłym roku planujemy ślub ale nie chcemy wielkiej uroczystości. Stwierdziliśmy, ze wolimy zainwestować w mieszkanie bo to jest dla nas najważniejsze. Chcemy żeby nasze mieszkanie było bardzo nowoczesne i w miarę możliwości jak najbardziej oszczędne. Myślimy o rożnych ciekawych rozwiązaniach, które pojawiły się na rynku. Chłopak planuje zakup i montaż paneli na podczerwień. Panele grzewcze na podczerwień są bardzo nowoczesne i chętnie wybierane przez klientów za granicą. U nas w kraju dopiero powoli pojawiają się na rynku i są dosyć drogie. Jednak ich jakość jest bardzo wysoka i na pewno są warte swojej ceny. Chłopak postanowił zakup paneli grzewczych za granicą. W Anglii ma brata, który mógłby mu załatwić panele grzewcze na podczerwień w niższej cenie niż te, które można kupić u nas w kraju. Postanowiliśmy skorzystać z takiej możliwości bo zależy nam żeby remont zrobić w miarę możliwości jak najniższych kosztem. Lubimy podróżować i chcemy żeby zostało nam też trochę pieniędzy na nasza podróż poślubną. Panele grzewcze na podczerwień zostały już do nas dostarczone.

Brat chłopaka załatwił nam dobrą cenę i szybko transport. Chłopak sprawnie zamontował panele, które będą świetnym rozwiązaniem w trakcie zimy. W mieszkaniu będzie szybko robiło się ciepło, które będzie się długo utrzymywało. 

 

Opublikowano w Dom