Wyjątkowa sesja w plenerze

Gdy wybierałam fotografa na swoje wesele kierowałam się tym kto robi najlepsze sesje plenerowe. Od czasu gdy zobaczyłam sesję mojej koleżanki wiedziałam, że ja też chcę bardzo mieć coś takiego. Ona miała swoją sesję nad jeziorem w naprawdę przepięknej scenerii.

Ładne zdjęcia plenerowe

plenerowa fotografia ślubna w SzczyrkuTe zdjęcia wyglądały tak jakby były wykonane przez światowej sławy fotografa. Dlatego też zdecydowałam, że będę chciała tego samego pana. Bo skoro wiadomo, że jest on bardzo dobry to po co szukać kogoś innego. Spotkałam się z tym fotografem przed ślubem żeby uzgodnić wszystkie szczegóły. Chciałam też wiedzieć jakie ma propozycje na tą sesję. Okazało się, że plenerowa fotografia ślubna w Szczyrku będzie możliwa. Byłam bardzo szczęśliwa z tego powodu bo wiedziałam, że tam jest pięknie. Byłam kiedyś w Szczyrku z koleżanką i pamiętam jak zachwycałyśmy się widokami także fotograf na pewno znajdzie odpowiednie miejsce. W sumie myślę, ze nie mogło być lepszego miejsca na plener. Nie mogłam doczekać się tak naprawdę tych zdjęciach. I już po ślubie pojechaliśmy z mężem na tą sesję. Byłam bardzo podekscytowana. Liczyłam na to, że zdjęcia te będą wyjątkowe i te zdjęcia posłużą mi na prezenty dla najbliższych. Cała sesja trochę trwała. Fotograf postarał się żeby było jak najwięcej ujęć. Pozowaliśmy w pięknym plenerze. Już wtedy wiedziałam, że te fotografie wyjdą bardzo dobrze. Byliśmy bardzo wyluzowani bo po prostu fotograf był bardzo otwarty dlatego też tak dobrze się nam z nim pracowało.

Pokazał nam kilka najlepszych jego zdaniem ujęć. Byłam nimi zachwycona i już nie mogłam doczekać się kiedy będę miała wywołane zdjęcia u siebie w albumie. W sumie nie czekaliśmy na nie długo bo tylko dwa tygodnie. Nasza znajoma czekała ponad miesiąc czyli sporo. Zdjęcia wyszły świetnie.