Wystawowe gabloty ze szkła

 

Wiele przedsiębiorstw handlowych oraz sklepów, specjalizujących się w sprzedaży różnego rodzaju drogocennych produktów, wyposażonych jest w specjalne gabloty składające się z aluminiowej konstrukcji, jak również szklanych płyt, które stanowią obudowę profili aluminiowych. Takiego rodzaju gabloty pięknie prezentują się w centrach handlowych.

Wysokojakościowe szklane gabloty wystawowe

gabloty szklaneZe względu na wysoką wartość sprzedawanych produktów, konieczne jest ich odpowiednie zabezpieczenie przed zniszczeniem oraz kradzieżą. Idealnie w każdym z tych przypadków sprawdzają się specjalne półki wystawowe, które umożliwiają sprawne zamknięcie produktów, przy czym nie zostaje utrudniona widoczność tych produktów, dzięki przezroczystej szybie zastosowanej w półkach. Gabloty szklane z funkcją wystawową, mogą zostać zastosowane zarówno jako lada, jak również w postaci stojącej, w zależności od konfiguracji oraz życzenia klienta, który dokonał zamówienia gabloty w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Producent systemów tego rodzaju, doskonale przewiduje każdy aspekt bezpieczeństwa, jak również funkcjonalności tego rodzaju systemów, dlatego też możliwe jest kompleksowe wyprodukowanie gabloty z zastosowaniem systemu oświetlenia LED, jak również z czujnikiem połączonym z systemem alarmowym, w przypadku gdy dojdzie do próby kradzieży drogocennych przedmiotów umieszczonych w specjalnej gablocie wystawowej.

Warto zapoznać się z możliwościami nabycia i zastosowania gablot tego rodzaju, gdyż charakteryzują się one bardzo wysokim poziomem funkcjonalności, jak również zapewniają bezpieczeństwo przed kradzieżą i uszkodzeniem produktów wystawionych na sprzedaż. Każda gablota posiada zastosowany zamek, który umożliwia zamknięcie i otwarcie gabloty wyłącznie przez osobę która posiada odpowiedni klucz.