Zainwestowałam w dom z bali drewnianych

Jestem właścicielką pięknego domu poza miastem. Mój dom jest nowoczesny w środku. W trakcie aranżacji wnętrz korzystałam z pomocy bardzo znanego fachowca, który bardzo angażował się w swoją pracę. Pomógł mi pięknie urządzić mój domek,w  którym czuje się świetnie.

Podziwiam swój piękny dom z bali

budowa domu z bali drewnianychMój domek powstał z najlepszych materiałów. Zależało mi żeby z zewnątrz był w starodawnym stylu. Wymyśliłam sobie drewniane bale. Budowa domu z bali drewnianych była moim marzeniem. Kiedy wiedziałam, że budowa domu staje się coraz bardziej realna zależało mi, żeby firma która będzie odpowiedzialna za budowę wzięła wszystkie moje pomysły pod uwagę i żeby mój dom wyróżniał się na osiedlu. Zatrudniłam dobra ekipę, która w stu procentach wywiązała się z mojego zlecenia. Dom z bali prezentuje się pięknie. Każdy mój gość jest nim zachwycony. Tym bardziej, ze dom z zewnątrz jest zupełnie inny niż wyposażenie, które znajduje się wewnątrz. Jestem zachwycona, że mój dom jest taki piękny. Ciężko pracuję i teraz jak jadę do domu to wiem, że dzięki mojej pracy mogę mieszkać w tak pięknym domu. Wszystko zawdzięczam mojej pracy a także pomysłom, które udało mi się zaczerpnąć z branżowych magazynów. Domy drewniane są bardzo popularne w naszym kraju. Jednak częściej spotyka się je na działkach rekreacyjnych czy nad morzem lub nad jeziorem. Ludziom domki drewniane kojarzą się z urlopami. mój dom jest jednak przykładem, że można w nim mieszkać cały rok.

Uważam, że domu drewniane są bardziej funkcjonalne niż murowane. Mają większy urok. Są tak samo solidne i ciepłe w trakcie zimowych wieczorów. Nie zamieniłabym mojego domu z bali na żaden inny dom czy mieszkanie. Bardzo się cieszę, że mogłam finansowo pozwolić sobie na budowę tak pięknego domu. Jestem w nim bardzo szczęśliwa.