Zakup nowego sprzętu kosmetycznego

Mój chłopak bardzo mnie wspierał jeszcze na studiach i wiedziałam, że na jego pomoc zawsze będę mogła liczyć. Po studiach postanowiłam podjąć pracę w salonie kosmetycznym zanim otworzę własny to mnie świetnie przygotowało do samodzielnej pracy.

Salon kosmetyczny z nowym sprzętem

nowy sprzęt kosmetycznySalon pomógł mi otworzyć chłopak, który miał spore znajomości i udało mu się znaleźć lokal w bardzo atrakcyjnej cenie. Potrzebny był mi jakiś porządny i przede wszystkim nowy sprzęt kosmetyczny, w który zamierzałam zainwestować wszystkie pieniądze, które mi jeszcze zostały. Potrafiłam wykonywać większość zabiegów upiększających i przecież musiałam pracować na porządnym sprzęcie. Radkowi od razu powiedziałam o swoich oczekiwaniach a on postarał się i tym razem mi pomóc. Jego znajomy był przedstawicielem handlowym i od niego kupiłam nowy sprzęt kosmetyczny, który był najlepszej jakości. Co ciekawe, Radkowi udało się wynegocjować spore zniżki, bo zapłaciłam o wiele mniej niż powinnam. Znałam się na sprzęcie i wiedziałam ile taki sprzęt kosztuje. Nie dyskutowałam na ten temat i cieszyłam się sukcesem. Radek pomógł mi wszystko wnieść do salonu i podłączyć. Jego kolega, który dostarczył mi sprzęt także pomagał i cieszyłam się, że mój chłopak miał takie znajomości. Miałam już pięknie urządzony salon z nowym sprzętem kosmetycznym i mogłam przyjmować swoje pierwsze klientki. Z takim sprzętem to mi się świetnie pracowało i mogłam w pełni profesjonalnie wykonać każdy jeden zabieg kosmetyczny.

Ten salon to był dobry pomysł, ponieważ udało mi się zdobyć zaufanie wielu klientek, które regularnie przychodzą do mnie na różne zabiegi i zawsze są zadowolone. Radek nawet polecił mnie swojej mamie i w końcu miałam okazję ją poznać osobiście. To bardzo miła kobieta.