Zalety wynajmowania fotobudki na imprezy

Świat pędzi do przodu, a wraz z jego pędem powstają coraz to nowsze formy rozrywki, które znajdują ogromne uznanie wśród osób lubiących się dobrze bawić. Fotobudka co prawda nie jest czymś nowym, jednakże w Polsce dopiero zyskuje swoją sławę. Zresztą, nie bez powodu!

Wspaniałe zdjęcia pamiątkowe z fotobudki

fotobudka bydgoszczKiedy listonosz doręczył mi zaproszenie na ślub mojej przyjaciółki byłam jednocześnie zszokowana, jak i zaskoczona, bowiem nie miałam pojęcia, że się zaręczyła! Kiedy od razu do niej zadzwoniłam, powiedziała, że nikt oprócz rodziców nie miał o tym pojęcia, a ona wraz ze swoim ukochanym, chcieli wszystkim sprawić niespodziankę. Nie powiem, udało im się jak nigdy! Jednakże względem niespodzianek to jeszcze nie koniec! Na weselu spostrzegliśmy, że w korytarzu prowadzącym do głównej sali stoi fotobudka Bydgoszcz jest miastem pełnym rozrywek, niemniej nie sądziłam, że na weselach można spotkać się z czymś takim! Fotobudka okazała się prawdziwym hitem imprezy i w zasadzie od samego początku do końca trwania wesela nie było momentu w którym nie ustawiałaby się do niej kolejka. Razem z przyjaciółką i naszymi mężczyznami również skorzystałyśmy z fotobudki i muszę przyznać, że dawno tak świetnie się nie bawiłam, ani też nie robiłam tak rewelacyjnych zdjęć. Pomieszczenie miało bowiem mnóstwo miejsca, aby mogło się w nim zmieścić wiele osób, ale to nie wszystko! Były różnorakie tła do wyboru dla naszych zdjęć, a także przeróżne gadżety począwszy od tych kojarzących się z popularnymi bajkami, poprzez hełmy astronautów, aż po przebrania za kosmitów!

Zdjęcia z fotobudki okazały się dodatkowo świetnej jakości, dlatego oprócz wspólnej sesji z przyjaciółką postanowiliśmy razem z chłopakiem zrobić także jakieś ciekawe zdjęcie do wręczenia parze młodej. Dzięki gadżetom udało na się pstryknąć fotkę na tle piaszczystej i słonecznej plaży trzymając w rękach baner z napisem „Mamy Wasze koperty, pozdrowienia z Karaibów!”. To była naprawdę rewelacyjna zabawa i doświadczenie zrobić sobie zdjęcia w fotobudce!