Zalety zabiegów hifu

Kobiety zmagały się z niedoskonałościami skóry od niepamiętnych czasów. Makijaż ma pomóc pewne z nich zamaskować, jednak jego codzienne robienie jest bardzo problematyczne w tempie życia, jakie musimy obecnie prowadzić.

Jakie są efekty zabiegu hifu?

zabieg hifuSą jednak odpowiednie zabiegi, które pozwalają pozbyć się pewnych niedoskonałości skóry. Możemy zniwelować blizny, poprawić nieco kontury twarzy czy zlikwidować zmarszczki mimiczne. Jednym z takich zabiegów, który pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów w krótkim czasie, bo już od razu po wyjściu z gabinetu widoczna jest znaczna poprawa skóry- jest zabieg hifu. Zabieg polega na wykorzystywaniu mocy ultradźwięków, które poprawiają napięcie skóry oraz jej elastyczność. Zabieg może być również stosowany w celach wyszczuplających poprzez redukcję tkanki tłuszczowej przez działanie ultradźwiękami. Jest to zabieg nowoczesny, który w naszym kraju dopiero zyskuje popularność oraz swoich zwolenników. Zabieg jest bezbolesny, nie używany jest skalpel a również nie stwierdzono występowania po nim jakichkolwiek powikłań. Oferują go dobre gabinety medycyny estetycznej. Sprawdzi się w każdym wieku zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Ultradźwięki docierają do głębokich warstw skóry, nie naruszając żadnej jej powłoki. Od razu po zabiegu również nie czujemy bólu oraz nie potrzebujemy po nim żadnej regeneracji. Aby były odpowiednie efekty, musimy go kilka razy powtórzyć. Zabieg ten nazywać można również liftingiem skóry, ponieważ bardzo podobnie na nią oddziałuje.

Najczęściej wykonuje się go na twarzy i szyi ale przez niesamowite działanie fal sprawdza się coraz częściej jako zabieg odchudzający. Cena jest oczywiście adekwatna do zalet wykonywanej usługi a tych jak opisano powyżej- jest bardzo wiele.