Zamszowa torebka kupiona w promocyjnej cenie

W ostatnim czasie wyrzuciłam ze swoje szafy mnóstwo ubrań, których od dawna już nie nosiłam. Dzięki temu zyskałam więcej miejsca na nowe ubrania i torebki. Torebki bardzo lubiłam i miałam je chyba we wszystkich możliwych kolorach. Postanowiłam jednak kupić sobie kolejną.

Kupienie modnej torebki z zamszu 

torebki zamszoweKupiłam sobie ostatnio śliczne zamszowe kozaczki, ale nie miałam do nich torebki, która by pasowała. Nosiłam różne torby, ale nie do końca mi taka kreacja podobała. Musiałam kupić sobie zamszową torebkę w takim kolorze, w jakim miałam kozaczki. Znałam w mieście wszystkie sklepy z torebkami i wiedziałam, gdzie dostanę modne torebki zamszowe, dlatego od razu skierowałam się do tego konkretnego sklepu. Miałam niezłego farta, ponieważ trafiłam na promocję, w której znajdowały się właśnie zamszowe torebki! Wybór był ogromny i oczywiście kolorów było dużo. Znalazłam torebkę w takim samym kolorze jak kozaczki, które zresztą założyłam na te zakupy, ponieważ musiałam mieć pewność, że dopasuję torebkę w idealnym kolorze. Torebka zamszowa była przeceniona o osiemdziesiąt złotych i tak ogromnej okazji nie mogłam przepuścić. Wpadłam na pomysł, że skoro jest promocja, to kupię sobie dwie torebki z zamszą. Wzięłam jedną dużą i jedną małą. Czasami wychodziłam na miasto i nie potrzebowałam dużo rzeczy, dlatego mała torebka była dla mnie wystarczająca. Zadowolona wróciłam do domu i d razu przepakowałam wszystkie swoje rzeczy do nowej torebki zamszowej. Była idealna i bardzo modna.

Z dumą nosiłam swoją modną torebkę i od razu pochwaliłam się nią wszystkim swoim koleżankom w pracy. Nie powiedziałam, że trafiłam na promocję, bo dziewczyny kupowały drogie rzeczy i nigdy na cenę nie zwracały uwagi. Ja byłam oszczędna i nie lubiłam dużo wydawać.