Zatrudniłam nowego księgowego

Pracuję w kadrach od kiedy skończyłam szkołę. Nawet nie sadziłam, że już minęło dziesięć lat. Mam to szczęście, że przez cały ten czas jestem zatrudniona w jednej firmie. Dobrze trafiłam i nie zamierzam zmieniać pracy. Dbam o wszystkie dokumenty, rozliczam pracowników a także zamawiam artykuły biurowe jeśli jest taka potrzeba.

Poszukuję osoby do biura księgowego

Biuro księgowe poznańDzisiaj dowiedziałam się, że Monika jest w ciąży i ma zamiar pracować jeszcze dwa miesiące. Będę musiała na jej miejsce poszukać odpowiedniej osoby, która ma dobre kwalifikacje. Zdecydowałam się od razu przygotować ogłoszenie. Cały proces rekrutacji trochę trwa a chce mieć czas żeby na spokojnie wybrać najlepszą osobę, która idealnie będzie pasować do naszego zespołu. Biuro księgowe poznań jest w dobrej lokalizacji. Mamy spory parking i łatwo jest do nas dojechać korzystając z komunikacji miejskiej. Ogłoszenie, które przygotowałam pojawiło się na kilku porta;lach a także w gazecie lokalnej. Jestem pewna, zenie będę miała problemu ze znalezieniem odpowiedniego pracownika. Nasze biuro księgowe poznań zawsze cieszyło się sporym zainteresowaniem. Klienci, którzy prowadza firmy i nie tylko chętnie z nami współpracują a osoby z doświadczeniem w księgowości zawsze chętnie wysyłali do nas swoje dokumenty. Nasza kwalifikacja jest bardzo konkretna. Zależy nam żeby pracownik, którego szukamy miał wiedzę na temat księgowości. Często szukamy też stażystów, którzy mogą się dzięki naszym pracownikom wiele nauczyć.

Udało mi się zatrudnić pana Filipa. Zacznie u nas pracę za dwa tygodnie. Teraz jest na okresie wypowiedzenia i czekamy na niego aż uporządkuje wszystkie swoje sprawy w poprzedniej firmie. Monika wprowadzi go w nasz system i przekaże swoich klientów, którymi się zajmowała.