Zawieszki na alkohol – jakie wybrać?

Każda Para Młoda pragnie, aby oprawa ich przyjęcia weselnego była dopracowana w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe: muzyka, wystrój Sali, kwiaty, smaczny catering. Organizując ślub i wesele zwraca się uwagę na najdrobniejsze szczegóły, dbając o to, by całość wyglądała spójnie. Jedną z takich drobnostek są etykiety i zawieszki na alkohol.

Weselne zawieszki na alkohol

zawieszka na wódkęZawieszki można wykonać samodzielnie, zakupić gotowe wzory lub zlecić drukarni wykonanie spersonalizowanych bilecików. Do wyboru jest wiele najróżniejszych możliwości – od kolorystyki, wzoru, po kształt. Zawieszka na wódkę to wyjątkowo oryginalna dekoracja butelki, która może dodatkowo podkreślić charakter przyjęcia. Ważne, by była spójna z pozostałymi elementami dekoracji oraz papeterii ślubnej: zaproszeniami, menu. Wybierając wszystkie te elementy, należy w pierwszej kolejności wybrać motyw przewodni oraz planowaną kolorystykę – ułatwi to wybór poszczególnych elementów dekoracji lub ich zaprojektowanie. Zawieszki mogą być wykonane na różne sposoby – mogą być większe, z wyciętym otworem na szyjkę butelki lub mniejsze – zawieszane na ozdobnej tasiemce lub naturalnym sznureczku. Zawieszki na alkohol mogą być wykonane także z innych materiałów – nie trzeba się ograniczać wyłącznie do tych papierowych. Z tego względu coraz większym zainteresowaniem cieszą się bileciki drewniane. Na bilecikach można umieścić dowolny napis lub grafikę – może to być śmieszny wierszyk, czy tekst nawiązujący tematyką do motywu przyjęcia.

Wybierając wzór zawieszki – zarówno jej kształt, kolorystykę, materiał, z jakiego zostanie wykonana, jak i  jej treść – warto zadbać, by była ona spójna z pozostałymi elementami oprawy przyjęcia. Dobrze dobrane dodatki i dekoracje sprawią, że przyjęcie nabierze wyjątkowego i niepowtarzalnego klimatu.